فروش هدست گوگل Cardboard متوقف شد

فروش هدست گوگل Cardboard متوقف شد

فروش هدست گوگل Cardboard متوقف شد

اگر به خرید هدست گوگل Cardboard فکر میکنید، باید گفت که این کالا دیگر توسط شرکت گوگل به فروش نمیرسد. اطلاعات موجود در سایت این شرکت خبر میدهد که فروش هدست گوگل Cardboard متوقف شد. زیرا اتمام موجودی کالا را در صفحه این محصول می بینید.

بر اساس گزارش Android Authority و به نقل از Android police، شرکت گوگل از این پس سخت افزار مربوط به پروژه Cardboard  را متوقف کرده است. صفحه رسمی Cardboard در فروشگاه گوگل، خبر از اتمام موجودی این کالا میدهد. همچنین در این صفحه ذکر شده است که “ما از این پس Google Cardboard را در گوگل استور بفروش نمیرسانیم.”

این چنین به نظر میرسد که توقف فروش این کالای دیجیتال موقتی نیست و این پروژه برای همیشه به پایان رسیده است. باید گفت این خبر خیلی هم دور از انتظار نبوده و این اقدام شرکت گوگل باعث تعجب نیست.

Cardboard در سال 2014 به بازار معرفی شد. این محصول به کاربر اجازه میدهد تا در زمانی کوتاه از جذابیت های دنیای واقعیت مجازی لذت ببرد. هدست های واقعیت مجازی در ابتدای عرضه قیمت بالایی داشتند. اما Google Cardboard نسبت به سایر محصولات همسان خود، قیمت ارزان تری داشت.

این محصول تنها با قیمت 15 دلار عرضه میشد تا افراد بیشتری بتوانند آنرا تهیه کنند. سخت افزار رسمی این پروژه رسما به پایان رسیده اما نرم افزار آن هنوز هم به حیات خود ادامه میدهد. گوگل در سال 2019، پروژه متن Cardboard را آغاز کرد و به این ترتیب ممکن است شرکت های متفرقه نیز هدست هایی برپایه نرم افزار تولید نمایند.

فروش هدست گوگل Cardboard متوقف شد

نگار رهنما
ارسال دیدگاه